KONST / Litografier / Färglitografi 14177204
*
nr 1417 7204
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Stolar, monogram. Signerad, numrerad 77/190. Färglitografi. Bladets mått: 20x57, yttermått inklusive ram: 32x69 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 september 2021
kl 20:33:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/9 22:45:27
1
700 kr
5/9 17:32:09
2
1.000 kr
6/9 18:54:45
3
900 kr
6/9 18:54:46
2
1.000 kr (Budbetjänt)
6/9 18:55:03
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karmstol karmstolar litografi litografier litografiskt blad monogram stol stolar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:45
*
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
nr 1417 7204
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Stolar, monogram. Signerad, numrerad 77/190. Färglitografi. Bladets mått: 20x57, yttermått inklusive ram: 32x69 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 september 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/9 22:45:27 | 1 | 700 kr |
5/9 17:32:09 | 2 | 1.000 kr |
6/9 18:54:45 | 3 | 900 kr |
6/9 18:54:46 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
6/9 18:55:03 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karmstol karmstolar litografi litografier litografiskt blad monogram stol stolar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:45